Prerábanie PMU

Mikropigmentácia nie je tovar a tak nemožno očakávať rovnakú kvalitu v rôznych salónov. Je to rukopis každého jedného artistu presne ako podpis... Je vhodné zveriť sa do rúk niekomu o kom sme počuli referencie, videli jeho prácu, poprípade máme odporúčanie od niekoho koho poznáme.

S odborníkom, ktorý bude zákrok realizovať, je potrebné naviazať osobný kontakt. Dohodnúť na všetkom potrebnom, ako má Vaša pigmentácia po zákroku vyzerať, farebný odtieň, tvar či dohodnúť na technike, akou sa bude pigmentácia vykonávať. Je skvelé pred zákrokom čo najviac rozprávať s artistom o želanom výsledku, aby bolo ľahké Vašu predstavu zrealizovať.

V kľude si nechať zodpovedať všetky otázky a pochybnosti, ktoré Vás trápia, alebo zaujímajú. Až potom je možné pristúpiť k samotnej aplikácii. Treba si tiež uvedomiť, že prípadné prerábanie, menenie či odstraňovanie nekvalitne a nerovnomerne vykonanej pigmentácii je časovo a finančne veľmi náročné a nie každá korekcia je možná. Vždy je dôležité vybrať si osvedčené a odporúčané pracovisko a zveriť sa človeku, ktorému budete dôverovať a jeho prácu ste už videli.

PRERÁBANIE NEVYDARENÉHO PERMANENTU JE NÁROČNEJŠIE AKO NAPIGMENTOVAŤ NOVÉ OBOČIE

Máte záujem o moje služby?

  • 1. Vyberte si miesto Vášho zákroku.

    2. Vybrali ste si miesto Vášho zákroku? Teraz nám na dané číslo pošlite SMS správu o aké služby máte záujem.

    3. Obratom Vám príde do správy dotazník na základe, ktorého si spolu dohodneme termín zákroku.

Fakturačné údaje:

 Ateliér krásy s.r.o. - Nina Kevicky

IČO: 46 720 511

DIČ: 2023542268