Ošetrenie philings

Tento postup je zameraný na stimuláciu mikrocirkulácie a prirodzených procesov, produkciu kolagénu a regeneráciu. Mikro vpichy sú spôsobené ručne v oblasti najväčších vrások, alebo kožných zmien a následne použitý Phi systém NeedlePen pre väčšie kožné oblasti. Sú to mikroihly, ktoré prenikajú kožou do hĺbky 0,2 - 0,75mm. Tento postup je považovaný za bezbolestný.

Počas ošetrenia sa aplikuje na povrch kože špeciálne navrhnutý patentovaný gél podľa typu ošetrenia a podľa typu problému, ktorý sa následne do pleti zapracuje. Po zákroku je klient oboznámený s následnou starostlivosťou a obdrží produkt Ultimate Skin Cocktails s návodom na použitie. Správna pozákroková starostlivosť je veľmi dôležitá.

Výsledky zákroku zahŕňajú hydratáciu pokožky, zjednotený tón pleti a hladkosť, vrásky sú menej viditeľné a pleť vyzerá mladšie. Neutralizujú sa aknózne jazvy, pigmentové škvrny a akné, jemné vrásky, minimalizuje veľkosť pórov, zlepšujú sa strie, predchádza alopécii. Celkovo pleť výrazne regeneruje, vyhladzuje jej povrch a hlavne výrazne omlaďuje.

Výsledok je viditeľný 24 hodín po zákroku a bude trvať niekoľko mesiacov. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov pri komplikovanejšom stave pleti je odporúčaná opakovaná aplikácia, absolvovať viac procedúr najskôr však s odstupom 3 týždne. Po zákroku bude pokožka červená a pôsobiť ako mierne spálená. Môže tiež dôjsť k pnutiu pleti a miernej citlivosti na dotyk .

To sa výrazne zmení po niekoľkých hodinách po ošetrení a počas nasledujúcich 24 hodín pokožka bude pokojná. Výsledky aplikovaného ošetrenia sa môžu líšiť v dôsledku rozdielov v kvalite pokožky, a preto neexistuje žiadny presný počet sedení. Ten závisí od stavu pleti a jej reakcia. Klientky sú spokojné aj po jednom sedení, výsledky jasne vidieť. Pri ošetrení vám bude odporúčaný počet sedení na základe reakcie vašej pleti.

Minimálne 1-2 krát za rok je udržiavacie ošetrenie po získaní výsledku. Výsledky trvajú od 4 do 6 mesiacov.

STAROSTLIVOSŤ PO OŠETRENÍ

Po ošetrení bude pokožka červená ako po spálení od slnka v priebehu 3 hodín po ošetrení. Môžete pociťovať pálenie, pnutie, mravčanie a citlivosť na dotyk, opuch. Pleť sa ukľudní do cca 3hodín. Po dobu 3 dní by sa mala pokožka vrátiť do normálu, je to však individuálne podľa typu pleti.

  • po 5 hodín po ošetrení opláchnuť tvár vodou a jemne osušiť jednorazovou servítkou a naniesť Ultimate Skin Coctails
  • vyhýbať sa slnku po dobu 24 hodín, následne treba používať spf 50 týžden
  • Nepoužívať podkladové bázy, korektory, make-up ani púder po dobu 24 hodín
  • Vyhnúť sa fyzickej aktivite s nadmerným potením, plávaniu, saune, soláriu po dobu 5dní
  • Neaplikovať botox po dobu min 3 týždňov.

Aplikácia produktov ktoré obdržíte na domáce ošetrenie Ultimate Skin Coctails je na tri dni. Počas tejto doby nepouživate nič len sérum ktoré ste dostali. Aplikujte každý deň 3 x po umytí čistou vodou. Po dobu 2-3 dni nepoužívate krém. Miesto vykonaného zákroku nesmie prísť do styku s mydlom, makeupom a kozmetickými prípravkami, mohla by vzniknúť infekcia a reakcia. Na ošetrovanie budete používať IBA Ultimate Skin Coctails.

ZAKÁZANÉ

Je opaľovanie, solárium, sauna, nadmerné potenie, kúpanie v bazénoch.

BENEFIT OŠETRENIA

Lifting, tonus pokožky, akne, jazvy, póry, vrásky, zjemnenie pokožky a pórov, zosvetlenie pigm. škvŕn a zjednotenie farby pleti.

 

Máte záujem o moje služby?

  • 1. Vyberte si miesto Vášho zákroku.

    2. Vybrali ste si miesto Vášho zákroku? Teraz nám na dané číslo pošlite SMS správu o aké služby máte záujem.

    3. Obratom Vám príde do správy dotazník na základe, ktorého si spolu dohodneme termín zákroku.

Fakturačné údaje:

 Ateliér krásy s.r.o. - Nina Kevicky

IČO: 46 720 511

DIČ: 2023542268