Permanentný Make-Up

Permanentný make up (mikropigmentácia) je metóda dlhodobého líčenia, pri ktorom do vrchnej vrstvy pokožky špeciálnym prístrojom aplikujeme farebné pigmenty. Nejedná sa o tetovanie nakoľko mikropigmentácia sa robí veľmi jemne, nie tak hlboko ako tetováž a zásadný rozdiel je aj v použitých farbách.

Permanentné farby sú pre telo ľahšie, postupne blednú až do úplného zmiznutia.

Permanentný make-up je účinný nástroj proti prejavom starnutia, nakoľko dokáže výraz tváre zmeniť a osviežiť. Mikropigmentácia nenahradzuje klasické líčenie. Technika kresby môže byť od vláskovo jemnej, ktorú bežným líčením nedocielite, až po dramaticky výraznú.

Správne aplikovaný permanentný make-up je tak prirodzený, že Vaše okolie nikdy nespozná, že ho máte a pritom Vaša tvár bude vyzerať svieža a upravená. Vyberajte si štúdio v ktorom si dáte urobiť permanent veľmi opatrne. Neprofesionálna práca Vás nepoteší a následné odstraňovanie, alebo prerábanie je veľmi zdĺhavé a náročné.

Najlepšou vizitkou sú spokojné klientky a odporúčanie od nich. Dohodnite si osobné stretnutie v kozmetickom centre a nechajte si ukázať fotky kozmetičky ako aplikácia PMU u nej vyzerá. Po zákroku máte 3. mesačnú  dobu na drobnú korekciu v cene 33€.

MIKROPIGMENTÁCIA NIE JE TOVAR A TAK NEMOŽNO OČAKÁVAŤ ROVNAKÚ KVALITU V RÔZNYCH ARTISTOV

Je to rukopis každého jedného artistu presne ako podpis...

Pred rozhodovaním komu svoju tvár zveríte, sledujte prácu, popozerajte fotky ktoré práce sa Vám páčia, zvážte čo od permanentného zákroku očakávate. Je vhodné zveriť sa do rúk niekomu o kom sme počuli referencie, videli jeho prácu, poprípade máme odporúčanie od niekoho koho poznáme, kto už absolvoval u daného artistu zákrok a vám sa jeho zahojený výsledok páči.

 Ako prebieha zákrok?

 • Pred objednaním obdržíte dotazník v ktorom zodpoviete na otázky ohľadne zdravotného stavu. V prídade že užívate lieky je o vhodnosti zákroku poradiť sa s lekárom ktorý vám ich predpísal.
 • Pigmentácia sa vykonáva len pri 100% zdravotnom stave. Nachladnutie..horúčky či iný zdravotný problém nie je pre zahojenie vhodný.
 • S odborníkom, ktorý bude zákrok realizovať, je potrebné naviazať osobný kontakt. Dohodnúť na všetkom potrebnom, ako má Vaša pigmentácia po zákroku vyzerať, farebný odtieň, tvar či dohodnúť na technike, ktorou sa bude pigmentácia vykonávať. Je skvelé pred zákrokom čo najviac rozprávať s artistom, čo najviac prezradiť čo sa vám páči čo nie.
 • Úplne najlepšie je pozprávať o želanom výsledku, aby bolo ľahké Vašu predstavu zrealizovať. Môžete sa na mňa obrátiť  s dôverou. Som pripravená urobiť maximum pre Vašu krásu a spokojnosť. Bude mi potešením pomôcť vám vyzerať lepšie...Osobne veľmi uprednostňujem klientky ktoré prídu pripravené a s predstavou. Samozrejme som vám nápomocná pri rozhodovaní a rada vám poradím techniku vhodnú pre váš typ pleti a techniku, ktorá bude najviac zodpovedať vašej predstave.

Je zákrok bolestivý?

 • Nie. Bolesti sa nemusíte vôbec báť. Pri práci používam lokálne anestetikum.

Môžem ísť po zákroku do práce?

 • Pokiaľ nepracujete v prašnom prostredí áno, môžete. Tesne po pigmentácii je výsledok vašeho nového obočia výrazný, no nebráni vám ísť medzi ľudí.

Ako dlho mi pigmentácia vydrží?

 • Trvácnosť je veľmi individuálna. Obvykle okolo 1-1,5 roka. Keď vám váš permanent začne blednúť, môžete absolvovať obnovu za zvýhodnenú cenu pre klietnky u mňa pigmentované.

Ako sa mám starať o nový permanent?

 • Správna starostlivosť je po zákroku veľmi dôležitá. Bude vám vysvetlená po zákroku a tak isto ju obdržíte vo forme sms, aby ste ju mali kedykoľvek k dispozícii.

 

Máte záujem o moje služby?

 • 1. Vyberte si miesto Vášho zákroku.

  2. Vybrali ste si miesto Vášho zákroku? Teraz nám na dané číslo pošlite SMS správu o aké služby máte záujem.

  3. Obratom Vám príde do správy dotazník na základe, ktorého si spolu dohodneme termín zákroku.

Fakturačné údaje:

 Ateliér krásy s.r.o. - Nina Kevicky

IČO: 46 720 511

DIČ: 2023542268