Vital Injector II.

Vital Injector II. je  prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky.

Je určený najmä na plošnú aplikáciu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej.  Tento revolučný postup je určený na omladenie pokožky, jej hydratáciu, zvýšenie pružnosti pokožky a odstránenie jemných vrások, celkovým prehydratovaním získa pokožka mladší a žiarivejší vzhľad. Hydratácia zabezpečí prevenciu proti strate vlhkosti a tým vzniku vrások.

Ošetrením dosahujeme lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný.  Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekoltu, okolie očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.

Pre koho je Vital Injector vhodný:

 • skvelé výsledky dosahuje v oblasti líc, kde silnou hydratáciou dodáva stratený objem a vypína pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očami a na hornej pere, ktoré sú horšie ovplyvniteľné. Intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku na krku a dekolte, ktorá je veľmi často zanedbávaná. Nenahraditeľne skvalitňuje jemnú pokožku na rukách, zosilňuje kožnú vrstvu spolu s jej odolnosťou. Efekt je prirodzený a dlhodobý,
 • ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorý zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. "aktívnej prevencií" pred tvorbou vrások a stratou pružnosti a elasticity pokožky a pre všetkých ktorým záleží na pestovanom vzhľade.

Priebeh ošetrenia:

 1. Pred zákrokom aplikujeme krém na znecitlivenie. Hlavica prístroja má jednorázovú hlavicu ktorá disponuje s 5 ihličkami a pri jednom vpichu naraz aplikujeme kyselinu hyalurónovú cez 5 ihiel. Výhoda prístroja je možnosť individuálne nadstavenie parametrov pre každú pleť individuálne.
 2. Hlavica vytvorí podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľnými systémom nielen hĺbky aplikácie, ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín.

Aké ďalšie ošetrenia sa môžu vykonávať:

 • vital Injector je možné využiť aj k plošnému ošetreniu celulitídy na stehnách alebo na bruchu alebo odstráneniu podbradku,
 • pomocou mikroihličiek možno zaviesť účinné látky do hĺbky, k vlasovým korienkom pri liečbe alopécie (nadmerného padanie vlasov).

Cenník:

 • vital injektor II. 180 EUR

 

 

 

Máte záujem o moje služby?

 • 1. Vyberte si miesto Vášho zákroku.

  2. Vybrali ste si miesto Vášho zákroku? Teraz nám na dané číslo pošlite SMS správu o aké služby máte záujem.

  3. Obratom Vám príde do správy dotazník na základe, ktorého si spolu dohodneme termín zákroku.

Fakturačné údaje:

 Ateliér krásy s.r.o. - Nina Kevicky

IČO: 46 720 511

DIČ: 2023542268